Diagnostika

Morfologinis kraujo tyrimas

Atlikę šį tyrimą mes sužinome apie gyvūno kraujo sudėtį, įskaitant eritrocitus, leukocitus, trombocitus, hemoglobiną, hematokritą ir kt.

Gauti atsakymai padeda nustatyti, ar gyvūnas neturi bakterinės ar virusinės infekcijos, ar jis nėra dehidratuotas, ar jo kraujo krešamumas yra geras.

Šis tyrimas leidžia mums gauti svarbią informaciją apie gyvūno sveikatą ir padeda mums priimti tinkamus sprendimus gydymui.

Taip pat bendradarbiaujame su Laboklin laboratorija Vokietijoje, todėl galime atlikti labai plataus spektro kraujo, išmatų, odos, navikų, DNR ir kitus tyrimus.

Mikroskopija

Vienas iš pagrindinių diagnostikos būdų veterinarijoje. Šiuo būdu galime aptikti bakterijas, mieliagrybius, uždegimines ląsteles, niežines ar ausų erkutes ant odos ar ausų turinyje. Be to, šis tyrimas yra nepakeičiamas, kai reikia išsamiai ištirti kraujo ląsteles arba diagnozuoti parazitines ligas, tokias kaip Babeziozė.

Taip pat, atliekame išsamius šlapimo ir išmatų tyrimus. Per mikroskopą galime pamatyti, ar šlapime yra bakterijų, kraujo, uždegiminių ląstelių, arba kristalų.

Tai labai svarbus tyrimas, kuris padeda veterinarijos gydytojams tiksliai diagnozuoti ir gydyti gyvūno sveikatos sutrikimus.

black and silver coffee maker
black and silver coffee maker